Oferta wynajmu

Pokój nr 1 składa się z sypialni, w której znajduje się małżeńskie łóżko, z salonu z rozkładanym dwuosobowym łóżkiem oraz łazienki. Całość ma powierzchnie 15m kw i przeznaczona jest dla 3 osób dorosłych, nadaje się także dla rodziny z dwójką dzieci.
Pokój nr 2 jest wyposażony w dwuosobowe łóżko, istnieje możliwość dołożenia dostawki. Pokój posiada własną łazienkę do której wchodzi sie z korytarza. Całość ma powierzchnię 15m kw i przeznaczona jest dla 3 osób.
Pokój nr 3 jest wyposażony w dwuosobowe rozkładane łóżko oraz łóżko pojedyncze, posiada własną łazienkę. Całość ma powierzchnię 9 m kw, przeznaczony jest dla dwóch osób dorosłych lub rodziny z jednym dzieckiem.
Poddasze stanowi jedno otwarte pomieszczenie z łazienką, znajduje się tam łożko małżeńsie, dwa łóżka pojedyncze oraz rozkładana kanapa. Całość ma powierzchnię 40 m kw, przeznaczony jest dla 5 osób.
Apartament znajduje sie w budynku obok, jest niezależnym mieszkaniem wyposażonym w kuchnie, łazienke, łóżko małżeńskie, ewentualną dostawke, cześć jadalną, oraz mały taras. Przeznaczony jest dla 2 lub 3 osób.

Cena w zależności od okresu i długości pobytu do uzgodnienia.
Doba hotelowa rozpoczyna się o 16, a kończy o 11. Ewentualne zmiany po wcześniejszym ustaleniu.